Działki budowlane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z działkami budowlanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.dzialkibudowlane.net

opony
 

Ciechocinek - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Firmy   Noclegi   Sprzedam   Kupię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień murowy 20x20x40 piaskowiec polski producent

Opis:

Nasza firma, PPU Pawlik, to w pełni krajowy producent, specjalizujący się w wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów kamieniarskich. Oferujemy kamień murowy cięto łupany o wymiarach 20x20x40 , kamień ogrodowy, kamień na ściany elewacyjne domu, a także płyty szlifowane, wszystko to z własnych surowców skalnych pochodzących ze złóż piaskowca kolorowego, co nadaje naszym produktom niepowtarzalną kolorystykę, docenianą zarówno w kraju, jak i potencjalnie w Europie.

Nasza kopalnia kamienia, Chełmska Góra III, to nie tylko zakład górniczy, ale również cenne zasoby własnościowe naszej firmy, zlokalizowane w Grabowie koło Odrowęża, na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim, blisko rzeki Pilicy. Posiadamy obecnie pięć kopalni, w których pozyskujemy piaskowiec kolorowy wyłącznie za pomocą metod mechaniczno-wyburzeniowych, wykorzystując koparki gąsienicowe i kołowe wyburzeniowe podsiębierne z osprzętem do odspajania lub skruszenia calizny złoża piaskowca występującego w stanie rodzimym. Dodatkowo, wspomagamy proces wydobycia maszynowo poprzez ręczne wiercenie za pomocą wiertarki pneumatyczno-udarowej. Po zastosowaniu tej technologii, używamy klinów trójdzielnych lub wywierconych otworów, zalewając je proszkiem rozprężnym, co umożliwia odspajanie większych bloków skalnych oraz tworzenie tzw. spodów roboczych do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego procesu wydobycia, z uwzględnieniem segregacji jakościowej wydobytego surowca skalnego.

W zakładzie kamieniarskim, zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie, przetwarzamy nasz urobiony piaskowiec kolorowy na różnorodne produkty, w tym kamień murowy cięto łupany o wymiarach 20x20x40 cm, kamień ogrodowy, kamień na ściany elewacyjne domu, a także płyty szlifowane i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. Jako firma z pełnym zaangażowaniem w proces kamieniarski, oferujemy produkty spełniające najwyższe standardy estetyczne i jakościowe.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: piaskowiec polski
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 793
Dodane: 2023.11.13
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj