Działki budowlane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z działkami budowlanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.dzialkibudowlane.net

opony
 

Ciechocinek - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Firmy   Noclegi   Sprzedam   Kupię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kandydaci na stanowisko prezydenta miasta radomska w 2024

Opis:

Zapewnijmy przyszłość z Krzysztofem Ciecióra - Mocnym Liderem dla Radomska!

Jeśli szukasz wizjonera, który kieruje się zrównoważonym rozwojem, doświadczeniem oraz autentycznym zaangażowaniem w dobro naszej społeczności, Krzysztof Ciecióra jest właśnie takim kandydatem. Jego droga do publicznej służby była wyjątkowa, a teraz stoi przed szansą, by przekształcić nasze miasto na lepsze.

Krzysztof Ciecióra – to nazwisko, które stało się synonimem nieustraszonej walki o dobro obywateli. Jako poseł do Sejmu RP, Krzysztof Ciecióra odzwierciedlał głos ludu, konsekwentnie dążąc do rozwiązywania najpilniejszych problemów społecznych. Teraz, w nowej kadencji, chce poświęcić swoją energię, umiejętności i pasję, by sprawić, że Radomsko stanie się miejscem, w którym każdy mieszkaniec może się rozwijać i prosperować.

Kandydatura na prezydenta miasta Radomsko – to kolejny krok w drodze do przekształcenia naszej społeczności. Krzysztof Ciecióra wychodzi naprzeciw wyzwaniom z determinacją i kompleksowym podejściem. Jego plany obejmują nie tylko rozwój infrastruktury czy gospodarki, lecz także budowanie silnej społeczności opartej na wartościach solidarności i współpracy.

Kandydatura na prezydenta w Radomsku z partii OdNowa – to deklaracja zmiany. OdNowa to ruch, który stawia na odświeżenie polskiej polityki, w którym liczą się autentyczność, uczciwość i skuteczność działań. Wybierając Krzysztofa Cieciórę, wybieracie Państwo odnowę – odnowę naszego miasta, naszych idei i naszej nadziei na lepszą przyszłość.

Wybory 2024 roku w Radomsku – to czas, kiedy możemy podjąć decyzję o naszym wspólnym jutrze. Krzysztof Ciecióra nie jest tylko kandydatem, to szansa na nowe możliwości, na budowę lepszego Radomska dla wszystkich. Jego doświadczenie jako byłego wiceministra rolnictwa daje mu unikalną perspektywę na rozwój naszego regionu, zapewniając równocześnie wsparcie dla rolników i zrównoważony rozwój środowiska.

Rolnik, lider, wizjoner – Krzysztof Ciecióra łączy w sobie te wszystkie role. Jego korzenie tkwią w rolniczej ziemi, a jego serce bije dla dobra wspólnoty. Dlatego teraz, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy takiego lidera, który zna nasze problemy, marzenia i cele.

Głosujcie na przyszłość. Głosujcie na Krzysztofa Cieciórę – dla lepszego Radomska, dla lepszej Polski.

Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: RSKO
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 816
Dodane: 2024.03.03
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj