Działki budowlane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z działkami budowlanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.dzialkibudowlane.net

opony
 

Ciechocinek - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Firmy   Noclegi   Sprzedam   Kupię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Zarabiaj 3500-7500 zł miesięcznie pracując online

Opis:

Zainteresowany/a prostą pracą dodatkową, którą możesz wykonywać zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Poszukujemy osób, które znają podstawy obsługi komputera/smartfona, nie boją się nowych wyzwań i poruszają się swobodnie po Internecie. Praca jest elastyczna - pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz, bez żadnych ograniczeń czasowych.

Nie musisz martwić się sztywnymi godzinami czy określonymi limitami wyników, ponieważ Twój zarobek zależy tylko od Twojego zaangażowania. Może to być idealne dodatkowe źródło dochodu, a nawet główne źródło utrzymania.

Współpracujesz z polską firmą, która ma 17-letnie doświadczenie na rynku. Wymagamy jedynie ukończonych 18 lat oraz podstawowej umiejętności obsługi komputera i Internetu. Praca zajmuje jedynie 1-2 godziny dziennie.

Oferujemy atrakcyjne zarobki w przedziale 3500-7500 zł miesięcznie (i więcej), w zależności od czasu poświęconego na pracę. Już w pierwszym tygodniu możesz zarobić 1000 zł! Oferujemy także wsparcie na każdym etapie współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, zapraszam serdecznie do współpracy!

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Podatkowa Fuzja
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 826
Dodane: 2024.05.21


Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj